Ruszyła budowa chodnika w Woli Rzędzińskiej
access_time 2018-10-19 05:40:00
Rozpoczęły się prace budowy chodnika w Woli Rzędzińskiej przy drodze powiatowej w kierunku przystanku autobusowego obok przedszkola. Chodnik znacząco poprawi bezpieczeństwo zarówno mieszkańców, jak i dzieci uczęszczających do tamtejszej szkoły i przedszkola. Umożliwi on także wygodniejsze oraz bezpieczniejsze dojście do przystanku autobusowego, znajdującego się w centralnym punkcie miejscowości, czyli przy przedszkolu, kościele i szkole podstawowej.

Cieszę się, że chodnik, o którym mieszkańcy wspominali już od jakiegoś czasu, właśnie powstaje. Będzie on przede wszystkim służył dzieciom, których rodzice odprowadzają do przedszkola czy szkoły. Ten może i niedługi, ale bardzo ważny odcinek będzie więc udogodnieniem dla wszystkich mieszkańców – mówi sołtys Woli Rzędzińskiej, Mieczysław Nytko.

Do tej pory chodnik na tym odcinku znajdował się tylko po jednej stronie ulicy, brakowało odcinka prowadzącego bezpośrednio do przedszkola. Prace już ruszyły, dlatego wkrótce mieszkańcy będą mogli łatwiej i bezpieczniej poruszać się w tej części miejscowości.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A