Rekord pobity. Zebrano ponad 420 tysięcy złotych
access_time 2019-01-16 07:33:00
Ponad 420 tysięcy złotych – taką kwotę na chwilę obecną zebrano w Tarnowie i w regionie w ramach 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – To absolutny rekord – komentuje Agata Grudzień, zastępca szefa tarnowskiego sztabu WOŚP. Ostateczna kwota będzie znana po podliczeniu wszystkich datków, w tym tych pochodzących z aukcji internetowych.

Licytować na rzecz WOŚP można jeszcze m.in. szablę przekazaną przez prezydenta Tarnowa Romana Ciepielę, koszulkę z autografem Roberta Lewandowskiego przekazaną przez posłankę Urszulę Augustyn czy trening bokserski z byłym trenerem kadry narodowej, szkoleniowcem Global Boxing Aleksandrem Maciejowskim.

Tradycyjnie już w trakcie finałowego grania WOŚP w stacji krwiodawstwa przy ul. Spokojnej można było oddawać krew. Tym razem do akcji włączyło się 25 dawców, którzy oddali ponad 11 litrów krwi.

Dodajmy, że podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnowie zebrano ponad 370 tysięcy złotych, a rok wcześniej więcej niż 350 tysięcy złotych.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A