Zostaw podatek w Tarnowie i weź udział w loterii
access_time 2019-02-01 03:33:00
Samochód osobowy i 10 rowerów szosowych – to nagrody, na jakie mogą liczyć uczestnicy loterii promocyjnej „Rozliczenie PIT-u w Tarnowie się opłaca”, którą miasto planuje zorganizować w tym roku.

Celem planowanej loterii jest zachęcenie osób mieszkających w Tarnowie do rozliczania rocznego podatku PIT w naszym mieście. – Płacąc podatki w miejscu zamieszkania wspieramy rozwój tego miasta, wpływamy także na poprawę jakości życia jego mieszkańców. Organizując loterię chcemy z jednej strony podjąć próbę zwiększenia dochodów miasta podchodzących z podatku PIT, z drugiej natomiast – przypomnieć mieszkańcom, że cześć płaconego przez nich podatku zostaje w mieście i może być przeznaczona na jego funkcjonowanie – mówi prezydent Tarnowa Roman Ciepiela.

Loteria będzie skierowana do wszystkich podatników, którzy rozliczą PIT za rok 2018 w Tarnowie, wskazując tarnowski adres zamieszkania. Będą mogli wziąć w niej wziąć udział zarówno ci, którzy od lat się rozliczają w Tarnowie, jak również osoby, które zdecydują się na to po raz pierwszy.

Szczegółowe informacje nt. regulaminu i harmonogramu loterii zaprezentowane zostaną początkiem marca.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A