Tarnowianin zagra na festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu
access_time 2019-02-20 05:38:00
Kamil Juszczyk, tarnowski muzyk i wokalista został zaproszony na Enea Spring Break Showcase Festival 2019, który odbędzie się w dniach 24-27.04 w Poznaniu.

Kamil Juszczyk - muzyk i wokalista. Członek projektu My Name Is New – inicjatywy Kayax, mającej na celu promocję młodych, obiecujących artystów. Jego muzyka to połączenie rockowej energii z popową melancholią. Wszystko okraszone odpowiednią dawką syntezatorów, ubrane w przystępną, wpadającą w ucho, formę.

Przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 15 lat w Tarnowskim Centrum Kultury. W Tym samym miejscu wspólnie z bratem założył zespół Sayes, który wystąpił w programie "Must Be The Music". Po wydaniu albumu "Marzyciel" nakładem Fonografiki i zagraniu wielu koncertów przed takimi gwiazdami jak: Dawid Podsiadło, Brodka, Sorry Boys, Mela Koteluk, Lady Pank czy Happysad, zespół zawiesił działalność.

Od 2018 roku Kamil postanowił skupić się na solowej karierze. Dzięki współpracy z Michałem Zabłockim (autorem tekstów m.in. Grzegorza Turnaua i Czesława Mozila) oraz Leszkiem Biolikiem (czołowym polskim producentem i basistą zespołu Republika) w listopadzie światło dzienne ujrzał debiutancki singiel "Na Marsie". Utwór został natychmiast doceniony przez dziennikarzy muzycznych oraz lokalne stacje radiowe. Na chwilę obecną Kamil pracuje nad kolejnym materiałem oraz skupia się na koncertowaniu, wraz ze swoim zespołem.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A