Zapisz się do biblioteki i odbierz prezent
access_time 2019-04-04 06:07:00
Jeśli jeszcze nie jesteś czytelnikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej, masz okazję nadrobić zaległości. Dla tych, którzy zdecydują się zapisać do biblioteki przy ul. Staszica między 23 a 27 kwietnia, czekają atrakcyjne prezenty.

Akcja zapisów do biblioteki zorganizowana jest w ramach XVIII Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża”. Dla osób, które przyjdą w wyznaczonych dniach do Wypożyczalni dla Dorosłych MBP, przygotowano atrakcyjny „pakiet startowy” w postaci książki i zakładki. – Tytuły, które otrzymają nowi czytelnicy, to prezenty zdobyte głównie od czytelników. Wśród tych darów znajdują się powieści obyczajowe, sensacyjne, a nawet słowniki – wymienia Zofia Klesk, kierownik Wypożyczalni dla Dorosłych. Zapisy do biblioteki są bezpłatne.

„Książka i róża” to akcja promująca czytelnictwo, do której włączają się biblioteki, księgarnie oraz instytucje kultury z całej Małopolski. Tarnowska biblioteka również przygotowała z tej okazji szereg akcji, m.in. różany kiermasz – bookcrossing w różnych częściach miasta, festiwal książkowych znakomitości dla dzieci, zostaną także wyłonione najbardziej poczytne tytuły książkowe.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A