Zmiany w magistracie. Prezydent powołał nowego zastępcę
access_time 2019-04-02 11:13:00
Jadwiga Stankiewicz nie jest już zastępcą prezydenta Tarnowa. Jej miejsce zajął Tadeusz Kwiatkowski, były starosta dąbrowski. Stanowisko straciła też rzecznik prasowa prezydenta Daniela Motak, którą zastąpił Ireneusz Kutrzuba, który dotychczas związany był z tygodnikiem "Temi".

Prezydent odwołał ze stanowiska swoją zastępczynię ds. infrastruktury miejskiej, Jadwigę Stankiewicz w związku z osiągnięciem przez nią wieku emerytalnego. Mgr inż. Jadwiga Stankiewicz, zastępczyni prezydenta od 2014 roku do dzisiaj, jest absolwentką Politechniki Rzeszowskiej, gdzie ukończyła Wydział Budownictwa. Po ukończeniu studiów pracowała w firmach realizujących inwestycje, w 1995 roku przeszła do pracy w Urzędzie Miasta Tarnowa, gdzie do 2003 roku kierowała Wydziałem Gospodarki Komunalnej i Inwestycji.

Na miejsce Jadwigi Stankiewicz prezydent Roman Ciepiela powołał jako swojego zastępcę Tadeusza Kwiatkowskiego. Nowy zastępca prezydenta Tarnowa ma 59 lat, jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie ukończył administrację, ma również w swoim cv studia podyplomowe na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie na kierunku Wiedza o Unii Europejskiej – AgroUnia. Od 1982 roku Tadeusz Kwiatkowski był związany z różnymi firmami zajmującymi się szeroko pojętą gospodarką komunalną w Dąbrowie Tarnowskiej i powiecie, dwukrotnie pełnił funkcję wicestarosty dąbrowskiego, również przez dwie kadencje, od 2010 do 2018 roku, był starostą dąbrowskim.

Fot. FB T. Kwiatkowski

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A