Maraton Grozy w Cinema3D [KONKURS]
access_time 2019-05-08 08:20:00
Nieprzespana noc, powoduje stan wysokiego zadowolenia. Tylko pod warunkiem, że weźmiesz udział w nocnym maratonie filmowym. Widzów spragnionych emocji filmowych w hurtowej ilości, kino Cinema3D zaprasza na cykliczne maratony filmowe. Jeśli jeden film to dla Ciebie za mało, sprawdź najbliższe propozycje tematycznych maratonów.

Maraton Grozy
10 maja zdarzy się coś strasznego. Tej nocy w CINEMA3D zdarzy się Maraton Grozy z 4 przerażającymi filmami. Wyjątkowe wydarzenie dla fanów horrorów i nieprzespanych nocy. Chcesz zostać uczestnikiem prawdziwej uczty najlepszego kina grozy? 

Start maratonu: 10 maja, godz 22:00
Zagramy 4 horrory: "Kiedy gasną światła", "Obecność", Ovecność 2", "Topielisko: Klątwa La Llorny" - premiera!
Wersja: 2D | Napisy
Cena biletu - Mraton Grozy | 30 zł

Bilety do nabycia w kasach kina lub systemie sprzedaży online na stronie www.cienma3d.pl
Informujemy, że nie jest prowadzona rezerwacja miejsc dla tego wydarzenia.
Podczas maratonu obowiazuje dolewka dowolnego napoju GRATIS!

KIEDY GASNĄ ŚWIATŁA
81 min.| Horror | USA |  2016

Kiedy Rebecca opuściła rodzinny dom, myślała, że wraz z nim pozostawiła za sobą lęki z dzieciństwa. Dorastając, nigdy nie miała całkowitej pewności, co było prawdziwe, a co nie. Teraz jej młodszy brat, Martin jest świadkiem tych samych niewyjaśnionych i przerażających sytuacji, które kiedyś wystawiały na próbę jej zdrowie psychiczne i zagrażały bezpieczeństwu. Przerażająca istota w tajemniczy sposób związana z matką rodzeństwa, Sophie ponownie pojawiła się w ich życiu. Tym razem jednak, w miarę jak Rebecca zbliża się do odkrycia prawdy, nie ma wątpliwości, że ich życiu zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo... zwłaszcza, kiedy gasną światła.

 

OBECNOŚĆ

112 min./ Horror / USA / 2013

Zanim powstało Amityville, było Harrisville. "Obecność" opowiada prawdziwą historię Eda i Lorraine Warrenów, światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. Zmuszeni do konfrontacji z potężnym demonem, Warrenowie stają przed najbardziej przerażającym przypadkiem w ich życiu.

 

OBECNOŚĆ 2
133 min./ Horror / USA / 2016

Thriller paranormalny "Obecność 2" to ekranizacja kolejnego przypadku zaczerpniętego z archiwum spraw słynnych demonologów Eda i Lorraine Warrenów. Tym razem badacze udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, w którym samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, przeprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.

 

TOPIELISKO: KLĄTWA LA LLORONY - PREMIERA
93 min./ Horror / USA / 2019

La Llorona. Płacząca kobieta. Przerażająca zjawa uwięziona między Niebem i Piekłem, skazana na okrutny los, który przypieczętowała własnymi czynami. Samo wymienienie jej imienia wzbudzało postrach na całym świecie od pokoleń. Za życia utopiła własne dzieci w szale zazdrości, po czym rzuciła się za nimi w rzeczne odmęty, płacząc z bólu. Teraz jej łzy są wieczne. Niosą ze sobą śmierć. Ci, którzy usłyszą jej wołanie w mroku nocy, są zgubieni. La Llorona czai się w ciemności i poluje na dzieci, rozpaczliwie usiłując zastąpić nimi własne. Z każdym kolejnym stuleciem jej żądza stawała się coraz bardziej nienasycona... a jej metody — coraz okrutniejsze. W latach 70. XX wieku w Los Angeles La Llorona grasuje w mroku nocy, prześladując dzieci. Pracownica opieki społecznej, która zignorowała ostrzeżenie matki z problemami podejrzanej o narażenie dziecka na niebezpieczeństwo, wkrótce trafia wraz ze swoimi małymi dziećmi do przerażającego nadprzyrodzonego świata. Ich jedyną szansą na przetrwanie śmiercionośnego gniewu La Llorony może być pozbawiony złudzeń ksiądz, odprawiający mistyczne obrzędy, aby utrzymać zło w ryzach na skraju światów, gdzie ścierają się ze sobą strach i wiara. Strzeżcie się jej mrożącego krew w żyłach lamentu... Nie cofnie się przed niczym, aby zwabić was w ciemność. Bo jej cierpienie nie ma końca. Jej dusza nigdy nie zazna spokoju. Nie ma ucieczki od klątwy La Llorony.


Wersja: 2D | Napisy
Cena biletu - Mraton Grozy | 30 zł

Bilety do nabycia w kasach kina lub systemie sprzedaży online na stronie www.cienma3d.pl
Informujemy, że nie jest prowadzona rezerwacja miejsc dla tego wydarzenia.
Podczas maratonu obowiazuje dolewka dowolnego napoju GRATIS!

UWAGA KONKURS!

Chcesz wygrać podwójną wejściówkę na Maraton Grozy"?

Wejdź na naszą stronę na Facebooku: przejdź do strony
Oznacz z kim chciałbyś pójść, a w komentarzu pod postem konkursowym napisz, co budzi w Tobie największy lęk? Zwycięży najbardziej kreatywna odpowiedź.

Macie czas do czwartku, 9 maja, do północy.

Powodzenia!

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A