Wkrótce Steakhouse Tarsmak Festival
access_time 2019-07-15 04:40:00
To będą 3 dni muzycznej i kulinarnej uczty, a zarazem doskonała promocja żywności wysokiej jakości. W malowniczej scenerii, nad zalewem w Narożnikach w gminie Radgoszcz, odbędzie się Steakhouse Tarsmak Festival. Wydarzenie zaplanowano w dniach 2-4 sierpnia. Przed nami Mistrzostwa Grilla i BBQ, koncerty m. in. zespółów: KSU, InoRos, Letni Chamski Podryw, Pudelsi oraz wiele, wiele innych dodatkowych atrakcji. Wstęp jest darmowy.

Impreza rozpocznie się w piątek, 2 sierpnia wspomnianymi już Mistrzostwami Grilla i BBQ. Zawody są skierowane zarówno do kucharzy amatorów, jak i profesjonalistów. Dla zdobywców czołowych miejsc przygotowano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Organizator pokrywa koszty zakwaterowania i wyżywienia dla 4 osób z ekip startujących. Zapisy już ruszyły. Szczegóły tutaj. Uczestnicy zmierzą się z karkówką, żeberkami wieprzowymi, przeponą wołową i stekiem wołowym w asyście wskazanych warzyw. W piątek na scenie festiwalowej wystąpią: Diversion, The Hypnotunez, Grey Zone American Blue, Yellow Horse i KSU.

Kolejny dzień festiwalu przyniesie ciąg dalszy zmagań przy grillu, pokazy kulinarne mistrzów kuchni i cukiernictwa oraz koncerty zespołów InoRos, Letni Chamski Podryw, Pudelsi.

Natomiast w niedzielę zaplanowano piknik rodzinny, MasteChef Family BBQ i konkursy z firmą GreatGastro, a w tym konkursy na zjedzenie najostrzejszego skrzydełka czy największej ilości skrzydełek.

Organizatorzy wydarzenia przygotowali też szereg innych atrakcji na weekend festiwalowy, jak warsztaty z grillowania, degustacje i strefę food truck.

Steakhouse Tarsmak Festival odbędzie się w świetnej lokalizacji – praktycznie na granicy trzech województw: małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego, nad pięknie położonym zalewem w Narożnikach w gm. Radgoszcz (pow. dąbrowski, woj., małopolskie), popularnego kąpieliska i miejsca różnorodnych wydarzeń kulturalnych.

Organizatorami przedsięwzięcia są: firma Tarsmak i restauracja Steak House z Dębicy. Patronat Honorowy nad Steak House Tarsmak Festival sprawuje Wójt Gminy Radgoszcz.

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A