Monster Truck Show. Widowiskowe pokazy z udziałem kaskaderów w Tarnowie [KONKURS]
access_time 2019-09-17 10:18:00
Przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce samochodu, kontrolowane wypadki, ogromne Monster Trucki, pirotechnika i muzyka – tak zapowiada się wielkie Monster Truck Show, które odbędzie się w Tarnowie na parkingu starej "Kapłanówki" w dniach 20-21 września.

Piotr Iwaniukowicz z firmy Extreme Cascaders Team, która jest organizatorem Monster Truck Show, zapewnia że na uczestników kaskaderskiej imprezy czekać będzie wiele efektownych i mrożących krew w żyłach popisów w wykonaniu najlepszych europejskich kaskaderów: - Nasz pokaz to połączenie elementów pirotechnicznych, świetlnych oraz muzycznych w oprawie z najlepszymi kaskaderami. - zapowiada Piotr Iwaniukowicz.

W najbliższy piątek i sobotę na parkingu "Kapłanówki" przy Al. MB Fatimskiej zobaczycie m.in. przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce pojazdu, drift, czyli technikę jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu, palenie gumy, kaskadera na masce BMW przebijającego głową płonącą ścianę, jazdę samochodem na dwóch kołach, kontrolowane wypadki. Pokaz zakończą ogromne Monster Trucki.

Bilety do nabycia w kasach, bezpośrednio przed wydarzeniem. 

20.09. piątek, godz. 18.00

21.09. sobota, godz. 18.00

Ceny biletów:

Do 3 lat gratis
Od 3 do 12 lat 20 zł 
Powyżej 12 lat 30 zł

Dla naszych Czytelników mamy pięć pojedynczych wejściówek. Aby otrzymać jedną z nich, przekonaj nas, że to właśnie Ty powinieneś otrzymać od nas bilet. Wpis zamieść pod postem konkursowym na naszym fanage'u

Konkurs trwa do środy, 18 września, do północy.

Fot. Materiały organizatora

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A