Fisz Emade Tworzywo zagrają "Radar" w Tarnowie
access_time 2019-10-04 04:22:00
Można już nabywać bilety na koncert formacji Fisz Emade Tworzywo, który odbędzie się w kinie Marzenie 24 listopada.

Po sukcesach ostatnich projektów, FISZ EMADE TWORZYWO powraca z nowym albumem „Radar”. Tym razem panowie sięgnęli do muzycznego tygla lat 80., inspirując się muzyką disco, ale też rockiem; zarówno klasyczną Americaną jak i krautrockiem. Z inspiracji wydobywają własne, niepowtarzalne charakterystyczne brzmienie.  W ramach jesiennej trasy FISZ EMADE TWORZYWO odwiedzi Tarnów.

Na "Radarze" znajdziemy utrzymane w klimacie lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków z zespołu TWORZYWO oczarowują swoim niezwykłym retro klimatem. Ta autorska interpretacja muzyki lat 80. zabiera nas w piękną sentymentalną podróż – to „muzyka drogi“. Z jednej strony daje wytchnienie, z drugiej zmusza do wyostrzenia zmysłów. Nastawienia swojego własnego „radaru”. Melancholijna, ale i ironiczna. Opowiada historie miłosną w trudnych, rozpolitykowanych i niepewnych czasach.

Autorem tekstów jest jak zwykle Bartek „Fisz” Waglewski. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezmiennie Piotr „Emade” Waglewski. Album jest dostępny w sprzedaży od 8 marca 2019 r. a singlem promującym był utwór „Dwa Ognie” który debiutował na podium listy przebojów radiowej Trójki. Obecnie płyta promowana jest kompozycją "Wolne dni", która również cieszy się ogromną popularnością wśród słuchaczy.

"Radar" to siódmy wspólny krążek Braci Waglewskich firmowanych jako FISZ EMADE, TWORZYWO SZTUCZNE, FISZ EMADE TWORZYWO.

Bilety w cenie 60 zł dostępne są online oraz w kasie kina.

Koncert rozpocznie się o godz. 19.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A