Łączmy się w pary, kochajmy się. Kult zagrał charytatywny koncert Tarnowie
access_time 2019-11-05 07:45:00
Trudno sobie wyobrazić koncert Kultu w Tarnowie bez kompletu publiczności. Tak było i tym razem. Pełna hala Gumniska szalała na trzygodzinnym koncercie zespołu. Fani Kultu z pewnością zapamiętają to wydarzenie na długo. A pewna para narzeczonych – do końca życia.

W poniedziałek, w hali sportowo-widowiskowej przy ulicy Gumniskiej w Tarnowie muzycy zespołu Kult zagrali specjalny koncert na rzecz swojej fanki, Doroty Jakus-Stogi, lekarki tarnowskiego SOR-u, Doroty Jakus-Stogi, u której w lipcu zdiagnozowano raka mózgu – glejaka wielopostaciowego IV stopnia. Koncert został zorganizowany z inicjatywy fanów zespołu z grupy KULT-Turyści, do której należy również Dorota. Fan club spotyka się na wszystkich występach ulubionej grupy, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Podczas koncertu doszło do wyjątkowego zdarzenia. Wioletta Kowalewska, najbliższa przyjaciółka Doroty Stogi, kierownik Oddziału Ratunkowego w Szpitalu św. Łukasza i jedna z inicjatorek koncertu, przyjęła na scenie oświadczyny ukochanego. Po chwili Kazik specjalnie dla nich zaśpiewał „Łączmy się w pary, kochajmy się”. Wioletta nie kryła wzruszenia, podobnie zresztą publiczność, która nagrodziła narzeczonych gromkimi brawami. 

Na portalu siepomaga.pl cały czas trwa zbiórka na leczenie Doroty Jakus-Stogi. Jeśli chcesz, możesz pomóc: www.siepomaga.pl/ratujemy-dorote

Fot. Tomasz Schenk

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A