Nie masz pomysłu na walentynkowy prezent? Wygraj zaproszenie na koncert muzyki filmowej
access_time 2020-02-06 09:33:00
To ostatni moment, by zrobić niespodziankę ukochanej osobie i zabrać ją na walentynkowy koncert, podczas którego usłyszycie najwspanialsze utwory z filmowych hitów w wykonaniu Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej pod dyrekcją maestro Przemysława Pasternaka. Gwiazdą wieczoru będzie Beata Kozidrak.

To będzie wydarzenie pełne miłosnych uniesień. Usłyszmy przeboje z takich produkcji jak: „Titanic”, „Gladiator”, „Król Lew”, „Dirty Dancing” czy „Shrek”. Beata Kozidrak zaśpiewa między innymi „Rzekę marzeń”, „Szklankę wody”, „Myśli i słowa”, „Tę samą chwilę” i „Białą Armię”.

Koncert odbędzie się z udziałem wielu artystów: orkiestry symfonicznej, potężnego chóru, tancerzy i wokalistów. Na scenie, poza gwiazdą wieczoru, zobaczymy: Alberta Memetiego, Michała Gasza, Agę Twardowską, Beatę Ogielę, Gabrielę Grzybacz, Szymona Grzybacza i Maksa Kwapienia.

Zapowiada się niezwykłe show z ogromną dawką zabawy i wzruszeń!

Koncert odbędzie się w niedzielę, 16 lutego o godzinie 19.

Bilety w cenie od 60 zł można nabyć:
na platformie Ebilet.pl
w sklepach Media Markt
Dla par organizator przewidział specjalny rabat. 

 

UWAGA KONKURS!

Do wygrania jedno dwuosobowe zaproszenie. Napisz w komentarzu pod postem konkursowym na naszym fanpage'u, z kim i dlaczego chciałbyś wybrać się na walentynkowy koncert muzyki filmowej? Na nadsyłanie zgłoszeń macie czas do niedzieli, 9 lutego, do północy.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A