Z formularzem do... skrzynki. ZPS w Tarnowie wprowadził nowy sposób rejestracji do specjalistów
access_time 2020-11-02 12:14:00
W związku ze zwiększającą się liczbą zakażeń koronawirusem, Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie wprowadził nowy sposób rejestracji do specjalistów.

Od poniedziałku 2 listopada, pacjenci chcący zarejestrować się na pierwszą lub kolejną wizytę do specjalisty w ZPS w Tarnowie, nie muszą już czekać w kolejce. Przy wejściu i wyjściu do przychodni umieszczono specjalne skrzynki z napisem "Rejestracja" do wrzucania skierowań i wypełnionych formularzy. Jak informuje szefostwo przychodni, dzięki temu rozwiązaniu pacjenci nie muszą narażać się na konieczność przebywania w potencjalnie niebezpiecznych kolejkach. Formularz jest do pobrania na stronie www.zps.tarnow.pl. W przypadku, gdy lekarz wyznaczył konkretny termin kolejnej wizyty, przekazuje pacjentowi gotowy, wypełniony formularz, na którym zaznaczony jest termin następnej wizyty. Formularz ten również należy wrzucić do skrzynki.

Jak informuje przychodnia, wszystkie druki i skierowania wyjmowane są ze skrzynek co dwa dni. Następnie pracownik rejestracji, po ustaleniu terminu wizyty oddzwania do pacjenta na pozostawiony w formularzu numer telefonu.

W przychodni nadal obowiązuje też możliwość rejestracji internetowej i telefonicznej.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A