Wolontariusze zbierają dla pacjentów z koronawirusem środki higieniczne, wodę i ciastka
access_time 2020-11-30 14:28:00
Szkolne Koło Wolontariatu działające przy II Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie zorganizowało akcję pomocową dla pacjentów z potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, którzy przebywają w tarnowskich szpitalach.

W ramach akcji zbierane są butelkowana woda mineralna niegazowana (małe butelki), ręczniki małe i średnie, mydła w płynie, ręczniki papierowe, podpaski oraz batony, wafle, małe paczki herbatników i biszkoptów, itp.

Wolontariusze i uczniowie proszą, aby podarowane rzeczy były nowe i w nienaruszonym stanie, zapakowane, opisane od kogo. Akcja zbiórki odbywać się będzie w dniach 30 listopada – 11 grudnia, od poniedziałku do piątku w godzinach 16-18. Paczki należy składać w sali nr 3, znajdującej na parterze w budynku szkoły przy ul.Mickiewicza 16.

W przypadku, kiedy ktoś nie może złożyć podarków w wyznaczonych przez II LO godzinach, a chce włączyć się w akcję, można zostawiać je przy wejściu do szkoły lub w razie niepogody w holu szkoły. W wyjątkowych sytuacjach produkty zostaną odebrane od darczyńców, wtedy należy wcześniej zadzwonić na wskazane numery 501 789 538 lub 667 291 491.

Komentarze...