Mateusz w wigilijny wieczór przeżył tragiczny wypadek. Można mu pomóc
access_time 2020-12-28 11:33:00
25-letni Mateusz w wigilijny wieczór przeżył koszmarny wypadek samochodowy. W jego wyniku ma uszkodzony rdzeń kręgowy i grozi mu trwała niepełnosprawność. Teraz walczy o powrót do zdrowia. W internecie trwa zbiórka pieniędzy na jego leczenie i rehabilitację.

24 grudnia Mateusz wracał z rodzinnej wieczerzy wigilijnej. Jechał sam. W Jodłówce Tuchowskiej, zaledwie kilka kilometrów od domu, przed maskę samochodu nagle wyskoczyły mu dzikie zwierzęta. 25-latek chcąc ominąć zwierzynę, wszedł w ostry zakręt, niestety złe warunki pogodowe sprawiły samochód wypadł z drogi i dachował.

Mateusz w ciężkim stanie został przewieziony do tarnowskiego szpitala, gdzie przeszedł operację usunięcia śledziony. Poza tym stwierdzono u niego wstrząśnienie mózgu, niedotlenienie, uszkodzenie narządów wewnętrznych, złamany kręgosłup w okolicy lędźwiowej i poważny uraz rdzenia kręgowego. Rodzina i przyjaciele Mateusza uruchomili na portalu zrzutka.pl zbiórkę pieniędzy na jego leczenie i rehabilitację. Potrzebna kwota to 100 tys. zł. Jeżeli chcesz włączyć się w pomoc, kliknij TUTAJ.

Fot. zrzutka.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A