W Tarnowie szykuje się sylwester online. Biorąc w nim udział można pomóc choremu Leosiowi
access_time 2020-12-28 14:00:00
Pandemia koronawirusa uniemożliwiła w tym roku organizację hucznych, masowych imprez sylwestrowych. Tarnowscy restauratorzy nie rezygnują jednak ze wspólnej zabawy i zapraszają na wielką domówkę online, podczas której będzie można pomóc choremu Leonkowi z Tuchowa.

Tarnowscy restauratorzy zrzeszeni pod szyldem „Jemy w Tarnowie” uruchomili specjalną stronę internetową www.sylwesterwtarnowie.pl, na której dostępne będą cztery kanały – na trzech z nich prezentowana będzie muzyka grana przez DJ-ów, na czwartym koncert na żywo w wykonaniu tarnowskich artystów.

Zabawa rozpocznie się w sylwestra o godz. 21, natomiast o północy na uczestników czekać będzie specjalna niespodzianka. Organizatorzy przewidzieli także konkursy z nagrodami. Do rozdania jest dziesięć nagród w formie jedzenia na małą domówkę, ufundowanych przez tarnowskie restauracje. Kod do transmisji można uzyskać dokonując zakupu w restauracjach za pośrednictwem portalu www.jemywtarnowie.pl lub wpłacając dowolną kwotę na leczenie 4-letniego Leona z Tuchowa. Chłopiec przeszedł wiele badań, ostatecznie okazało się, że cierpi na niezwykle rzadką chorobę, mutację w genie KIF5C (osób z podobną mutacją jest na świecie tylko kilka). Leczenia czterolatka podjęli się specjaliści z MDC Berlin, terapia dająca nadzieję na zdrowie kosztuje jednak blisko milion złotych. Zbiórka pieniędzy na pomoc dla Leonka prowadzona jest na stronie: https://www.siepomaga.pl/sylwester-dla-leonka

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A