Koncert w teatrze z okazji Dnia Babci i Dziadka
access_time 2021-01-21 04:55:00
Zagrali na ukulele, cymbałkach, a nawet… kaloryferze! Już dzisiaj, o godzinie 17, odbędzie się premiera online koncertu „Babcine melodie”. Jest to zwieńczenie warsztatów muzycznych w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

- W trakcie ferii, przez kilka dni spotykaliśmy się wirtualnie z grupą utalentowanych dziewcząt i chłopców, w wieku od  7 do 16 lat, którzy zaśpiewali i zagrali kilka utworów, które mamy nadzieję przypadną do gustu wszystkim babciom i dziadkom - mówi Monika Wenta, aktorka prowadząca warsztaty.

- Wśród warsztatowiczów byli wokaliści a także instrumentaliści. Uczestnicy grali na instrumentach klawiszowych, perkusji, gitarze, ukulele, cymbałkach, własnoręcznie zrobionym shakerze a nawet na kaloryferze. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, zwłaszcza, że sporym ograniczeniem, także dla nas, był brak możliwości spotkań na żywo - komentuje Piotr Niedojadło, kierownik muzyczny warsztatów.

Koncert dla seniorów można obejrzeć dziś (czwartek, 21 stycznia) o godz. 17 za pośrednictwem kanału YouTube Teatru Solskiego. Nagranie będzie dostępne do 22 stycznia, do godz. 22.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A