W niedzielę kolejny Bazar na Starówce
access_time 2021-01-27 05:20:00
W niedzielę, 31 stycznia na plac targowy Burek wróci cieszący się popularnością wśród tarnowian Bazar na Starówce. Tym razem przy okazji buszowania wśród staroci, będzie można wspomóc 29. finał WOŚP. Bazar rozpocznie się o godz. 9, a jego zakończenie zaplanowane jest na godz. 13.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji bazaru, będzie to okazja do sprzedania i kupienia rozmaitych bibelotów, monet, płyt, książek, odzieży, zabawek, rękodzieła, gier i innych domowych różności. Tym razem będzie można także wesprzeć tarnowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na Burku stanie puszka. – Będziemy zachęcać wszystkich kupujących i sprzedających do tego, aby „nawrzucali” nam i wsparli WOŚP – wyjaśnił Daniel Potępa z Rady Osiedla Starówka.

Dodatkowo tarnowscy cukiernicy zapowiedzieli, że przygotują słodkości dla wszystkich, będą też ciepłe napoje. Warunek jest jeden – trzeba wrzucić symboliczną złotówkę do puszki.

Bazar odbędzie z zachowaniem wszelkich środków ostrożności – każdy jego uczestnik ma obowiązek założyć maseczkę oraz zachować w miarę możliwości dystans społeczny.

Komentarze...