Świątecznie, z pasją i od serca. Kiermasz wielkanocny w Galerii Aniołowo na rzecz chorej Blanki
access_time 2021-03-30 20:37:00
Do środy, 31 marca potrwa kiermasz wielkanocny Warsztatów Terapii Zajęciowej w Galerii Aniołowo. Można tam kupić wyjątkowe i niepowtarzalne dekoracje, a przy okazji wesprzeć leczenie ciężko chorego dziecka.

Wszystkie ozdoby zostały wykonane przez niepełnosprawnych uczestników WTZ podczas zdalnych i stacjonarnych zajęć. Podopieczni stowarzyszenia przygotowali stroiki wielkanocne, koszyczki, wyklejane pisanki, wiszące dekoracje w kształcie baranków, królików czy kurcząt.

- Wszyscy włożyli w swoje prace dużo serca i zapału, tworząc niejednokrotnie prawdziwe perełki. Mamy nadzieję, że wykonane świąteczne ozdoby przypadną tarnowianom do gustu i szybko znajdą nabywców - mówi Paweł Jakubas z Warsztatów Terapii Zajęciowej przy ul. Klikowskiej.

Kiermasz można odwiedzić jeszcze jutro (31 marca), między godz. 10 a 16 w Galerii Aniołowo przy ulicy Piekarskiej. Środki uzyskane ze sprzedaży w całości zostaną przeznaczone na leczenie chorej na raka mózgu 3-letniej Blanki z Zalasowej. Zbiórka na rzecz dziewczynki prowadzona jest również na portalu siepomaga.pl.

Fot. Mateusz Niemczura

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A