Wirtualny Dzień Otwarty w PWSZ
access_time 2021-04-07 04:43:00
Filmy, wykłady, prezentacje, rozmowy – tak w telegraficznym skrócie wyglądać będzie Wirtualny Dzień Otwarty w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. W tym roku jednak, ze względu na pandemię, wydarzenie przeniesie się do sieci. Początek w piątek, 16 kwietnia o godzinie 10. Całość dostępna będzie także później na platformie YouTube.

- Serdecznie zapraszam do nas. Jesteśmy nie tylko najstarszą, największą i najchętniej wybieraną PWSZ w Polsce. Dzięki systematycznemu rozwojowi proponujemy ponad 20 kierunków studiów pierwszego i drugiego stopnia, przyjazne i łatwo dostępne wsparcie stypendialne oraz możliwość rozwoju i ciekawego spędzania czasu także poza zajęciami – mówi rektor PWSZ w Tarnowie, dr hab. Małgorzata Kołpa, prof. uczelni.

- Epidemia wymusiła na nas zmianę formuły Dnia Otwartego. Z wiadomych względów nie możemy zaprosić gości do osobistego udziału i pojawienia się w murach uczelni. Zapraszamy zatem do oglądania streamingu i transmisji w formule „na żywo”. Przygotowaliśmy bardzo ciekawy program, będą prezentacje, wykłady, rozmowy i premierowe emisje wielu przygotowanych specjalnie na Dzień Otwarty filmów. Dzięki wykorzystaniu platformy MS Teams możliwe będą także rozmowy przedstawicielami każdego z naszych wydziałów – tłumaczy Piotr Kopa, kierownik Biura Promocji PWSZ.

- Co niezwykle istotne, jeśli ktoś nie będzie mógł skorzystać z naszego zaproszenia w piątek, 16 kwietnia, nic straconego. Wszystkie materiały zostaną opublikowane w sieci kilka godzin po zakończeniu imprezy i każdy zainteresowany będzie miał do nich nieograniczony dostęp w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Dodam, że pracownicy odpowiedzialni za wsparcie kandydatów na studia czekają codziennie na telefony, mejle, wiadomości wysyłane za pośrednictwem popularnych komunikatorów – dodaje.

Tegoroczny nabór podstawowy rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do 16 lipca, a dodatkowy zaplanowano w dniach 1-17 września. Tradycyjnie odbędzie się z wykorzystaniem systemu Elektronicznej Rejestracji Kandydatów, co oznacza, że wszelkich formalności można dopełnić zdalnie.

Fot. PWSZ

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A