Sztuka w centrum handlowym. Wystawa prac uczniów i absolwentów "Plastyka" w Gemini Park
access_time 2021-05-14 17:19:00
W ramach Nocy Muzeów, w centrum handlowym Gemini Park Tarnów, można oglądać prezentację dokonań uczniów i absolwentów tarnowskiego Zespołu Szkół Plastycznych wraz z multimedialnymi projekcjami.

Ekspozycja, którą stanowią prace wykonane w ramach nauki dwóch specjalizacji: renowacji mebli i wyrobów snycerskich oraz renowacji elementów architektury, została otwarta w piątek o godz. 12 przez dyrektora Zespołu Szkół Plastycznych Janusza Jędrzejczyka.

Zaprezentowane prace zrealizowane zostały w ramach ćwiczeń z zakresu klasycznych technik meblarskich, sztukatorskich i kamieniarskich oraz technik renowacyjnych i zdobniczych. Na wystawie mieszącej się w pasażu Gemini Park, przy wejściu od strony Siemachy, można zobaczyć również prace z zakresu malarstwa oraz dokumentację przebiegu prac renowacyjnych i konserwatorskich.

Ponadto, w galerii G10, położonej w strefie niebieskiej parkingu wewnętrznego Gemini, prezentowane są animacje multimedialne, będące częścią prac dyplomowych ze specjalizacji projektowania graficznego, które zostały wykonane podczas zajęć na przedmiocie projektowanie multimedialne.

Wśród prezentowanych animacji, można obejrzeć projekty: „Teoria muzyki” Adama Legiecia, „Odron Font” i „Prezentacja ZSP” Kamila Odronia i „Materie” Yashila Naufyal.

Wystawa odbywa się w ramach Nocy Muzeów / Nocy w Plastyku i będzie dostępna od poniedziałku do soboty, w godzinach otwarcia centrum handlowego, tj. 9 -21.

Fot. materiały prasowe

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A