Zostały ostatnie miejsca na wakacyjne warsztaty rysunku „Tarnów w plenerze
access_time 2021-06-29 11:57:00
Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na organizowany przez Biuro Wystaw Artystycznych wakacyjny plener rysunkowy „Tarnów w plenerze". Spotkania są płatne. Uczestnicy dostaną niezbędne narzędzia do pracy – od krzesełek przez deski kreślarskie po narzędzia rysunkowe.

Zajęcia organizowane są dla osób powyżej 12 roku życia. Będą się odbywać od poniedziałku do piątku, od godziny 10 do 13 (5-9.07). - Codziennie trzy godziny rysowania, poznawania przestrzeni i architektury naszego miasta. Plener prowadzony jest przez małżeństwo edukatorów i architektów, Sonię i Bartłomieja Pochopniów. Jest przeznaczony dla młodzieży i osób dorosłych. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, proszę się więc spieszyć. Serdecznie polecamy, by aktywnie i kreatywnie spędzić pierwszą połowę wakacji - zachęca Ewa Łączyńska-Widz, dyrektor BWA.

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy: edukacja@bwa.tarnow.pl, 606 146 520. Koszt 5-dniowych warsztatów to 150 zł od osoby.

Sonia i Bartłomiej Pochopniowie są absolwentami Wydziałów Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej i Krakowskiej oraz praktykującymi projektantami. Jako architekci współpracowali z takimi twórcami jak: Marek Dunikowski, Stanisław Niemczyk, Oskar Grąbczewski i Tomasz Konior. Od 2015 r. tworzą  autorską pracownię projektową „Studio Styczna”. Ponadto Bartłomiej Pochopień w latach 2014-2015 był twórcą odpowiedzialnym za stworzenie projektu koncepcyjnego „Nowej Wystawy Głównej” w Państwowym Muzeum Auschwitz – Birkenau. Obecnie, oprócz prowadzonej praktyki projektowej są silnie zaangażowani w misję edukacji architektonicznej.

Przeprowadzenie warsztatów uzależnione jest od sytuacji epidemicznej w kraju.

ac / fot.  BWA

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A