Wardzała dalej szefem lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej
access_time 2021-10-25 15:55:00
Robert Wardzała pozostanie na czele Platformy Obywatelskiej w Tarnowie. Był jedynym kandydatem do tej funkcji. Lokalni działacze partii powierzyli mu stanowisko przewodniczącego już po raz trzeci.

Robert Wardzała został w sobotnim głosowaniu wybrany na przewodniczącego tarnowskiej Platformy Obywatelskiej. Wardzała był jedynym kandydatem do tej funkcji. Radna miejska PO Agnieszka Danielewicz i były szef małopolskiej młodzieżówki PO, Krzysztof Kuboń, wycofali swój udział w wyborach.

- Serdecznie dziękuję za poparcie i zaufanie. Po raz trzeci będę miał przyjemność pokierować miejskimi strukturami Platformy Obywatelskiej. Zostałem wybrany na przewodniczącego Rady Powiatu Grodzkiego Tarnów. Na pierwszym jej posiedzeniu zgłoszę kandydatury Agnieszki Danielewicz, Krzysztofa Kubonia oraz Grzegorza Światłowskiego na wiceprzewodniczących. Wybierzemy także skarbnika i sekretarza - skomentował Robert Wardzała.

Nie było starcia również w wyborach na przewodniczącego Rady Regionu Małopolska. Liderem po raz kolejny został dotychczasowy szef, Aleksander Miszalski, który był jedynym kandydatem na to stanowisko. Tarnowskimi delegatami do Rady Regionu zostali Agnieszka Danielewicz, Zbigniew Kajpus (szef klubu radnych PO w tarnowskiej Radzie Miasta) oraz – statutowo – przewodniczący miejskich struktur PO Robert Wardzała.

ac / fot. archiwum

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821