Znasz ją? Policja szuka kolejnej złodziejki perfum [AKTUALIZACJA]
access_time 2021-10-26 13:43:00
Tarnowska policja szuka kobiety, która w jednej z drogerii w centrum miasta ukradła perfumy o łącznej wartości blisko 600 zł. Komenda opublikowała zdjęcia podejrzanej i apeluje o pomoc.

Do kradzieży doszło 4 i 11 sierpnia w jednej z drogerii przy ul. Krakowskiej w Tarnowie. Kamery monitoringu zarejestrowały kobietę, która zabrała z półek sklepowych perfumy warte blisko 600 złotych.  - Przeprowadzone do tej pory w ramach śledztwa czynności, nie doprowadziły do ustalenia tożsamości sprawcy - informuje asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości złodziejki, proszone są o kontakt z dyżurnym policji pod numerem: 47 831 2221 (w godz. 7.30-15.30) lub całodobowym 47 831 2122 i 112. Można również anonimowo wysłać informację na adres e-mail: mienie.centrum@tarnow.policja.gov.pl

Dodajmy, że złodziejka perfum z Rossmanna, o której pisaliśmy miesiąc temu, została zatrzymana. Pomogła publikacja wizerunku. Policja ustaliła tożsamość kobiety już w kilka dni po ujawnieniu zdjęć z monitoringu. - Kobieta przyznała się do kradzieży, wyraziła skruchę, popłakała się, mówiła, że jest jej wstyd, co nie zmienia faktu, że grozi jej do 5 lat więzienia - mówi policjant.

AKTUALIZACJA, 28.10

Poszukiwania zakończone. Jak informuje policja, 62-letnia mieszkanka powiatu tarnowskiego sama zgłosiła się na komisariat, przyznając się do kradzieży. - Do decyzji skłonić ją mieli bliscy. Część skradzionego towaru udało się odzyskać - mówi rzecznik. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ac / fot. KMP w Tarnowie

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821