Pomysł na weekend
access_time 2021-11-18 05:14:00
Nie masz żadnych planów na weekend? Zastanawiasz się, co ciekawego dzieje się w mieście i okolicach? Przygotowaliśmy dla Ciebie przegląd nadchodzących imprez i wydarzeń.

Piątek:

  • Wymień się książką w Galerii Tarnovia. Centrum handlowe we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną i Miejską Biblioteką Publiczną im. J. Słowackiego w Tarnowie, organizuje wielką akcję wymiany książek. W programie również szereg innych atrakcji, m.in. kolorowanki dla najmłodszych, układanie puzzli, planszówki, quizy i konkursy. Galeria Tarnovia, godz. 11-17. Wstęp wolny.
  • Zajęcia sportowe z Radą Osiedla Grabówka. W planach jest nordic walking (trzeba przynieść ze sobą kijki). Osiedlowy plac rekreacyjno-sportowy w obrębie Garbarska 15a - Osiedle Niepodległości 6 – Spadzista 10a. Początek spotkania o godz. 17. W przypadku deszczu będzie to sala gimnastyczna w SP nr 5 przy Skowronków 6 .
  • Jubileusz 70-lecia tarnowskiego Pałacu Młodzieży. W programie m.in. występy tańca towarzyskiego, pokazy mody i koncerty. Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Gumniskiej, początek godz. 17.30. Darmowe wejściówki w postaci widokówki można odebrać w sekretariacie i na portierni w Pałacu Młodzieży przy ul. Piłsudskiego.  
  • Kabaret NaTenCzas „Recepta na ból głowy”. Grupa działająca przy tarnowskim teatrze, zaprezentuje program poświęcony Bakchusowi. Wystąpią Zina Zagner, Monika Wenta, Jerzy Pal i Kamil Urban. Akompaniować i dogadywać będzie Piotr Niedojadło. Teatr im. Ludwika Solskiego, godz. 18. Bilety 18-45 zł.

Sobota:

  • Mecz 10. serii PGNiG Superligi. Szczypiorniści z Grupy Azoty Unia Tarnów zmierzą się z aktualnymi mistrzami Polski - zespołem Łomża Vive Kielce, Arena Jaskółka Tarnów, godz. 17. Bilety od 20 zł.
  • Prapremiera spektaklu „Zdarzyło się pierwszego września (albo kiedy indziej)" Pavla Rankova w reżyserii Tomasza Gawrona, Teatr im. L. Solskiego, godz. 18. Bilety 18-45 zł.

Niedziela:

  • Z cyklu Cinemarzenie w Kinie Marzenie wyświetlony zostanie film "Wyspa Bergmana” w reż. Mii Hansen-Løve. Początek seansu o godz. 16. Bilety 14,99 zł.
  • Kabaret NaTenCzas „Recepta na ból głowy”, Teatr im. Ludwika Solskiego, godz. 18. Bilety 18-45 zł.
  • Spektakl „Zdarzyło się pierwszego września (albo kiedy indziej)" Pavla Rankova w reżyserii Tomasza Gawrona, Teatr im. L. Solskiego, godz. 18. Bilety 18-45 zł.
  • Koncert Michała Bajora - "Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie". Artysta zaprezentuje utwory ze swojej ostatniej płyty – „Kolor Cafe”. Piosenkarz postanowił przemieszać na niej swoje muzyczne włosko-francuskie fascynacje i z kilkuset piosenek wybrał 19, które w większości nagrał po raz pierwszy. To bardzo zróżnicowany repertuar, od “Je suis malade” Dalidy, przez “Couleur cafe” Gainsburga , czy “Quando, quando”, aż po “Hymn miłości“ Edith Piaf. Centrum Sztuki Mościce, godz. 19. Bilety 75-90 zł.

ac / fot. Pixabay

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821