Od piątku czynne lodowisko w Mościcach
access_time 2021-12-16 08:32:00
Od piątku 17 grudnia będzie można korzystać z mobilnego, sztucznie mrożonego lodowiska Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Traugutta 3a (obok hali Arena „Jaskółka”). Lodowisko czynne będzie od godz. 9 do 19.45.

Opłata za rozpoczynającą się o pełnych godzinach, czterdziestopięciominutową tercję, wynosić będzie w tym sezonie 8 zł (bilety normalne) oraz 6 zł (bilety ulgowe). Do kupna biletów ulgowych uprawnione są dzieci, młodzież i studenci do 26 roku życia. Ulgi przysługują też posiadaczom Karty Tarnowskiej Rodziny (5 zł), Karty Tarnowskiego Seniora (5 zł) oraz Tarnowskiej Karty Premium (7 zł - normalna, 5 zł - ulgowa). Dzieci do lat 6 będą mogły korzystać z lodowiska bezpłatnie.

W przypadku zorganizowanych grup szkolnych opłata za trzy kwadranse spędzone na lodowisku wyniesie 4 zł od osoby. Podczas ferii młodzież szkolna zapłaci natomiast 2,50 zł.

Na lodowisku działać będzie wypożyczalnia łyżew – za godzinne wypożyczenie trzeba będzie zapłacić 6 zł.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, na płycie będzie mogło przebywać jednocześnie maksymalnie 30 osób (do limitu nie włącza się osób zaszczepionych, które okażą tzw. paszport covidowy).

ac / fot. TOSiR

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821