Utrudnienia na skrzyżowaniu ul. Klikowskiej z ul. Szujskiego
access_time 2022-03-07 00:03:00
W poniedziałek, 7 marca rozpoczyna się kolejna faza remontu ulicy Krasińskiego. Prace zostaną podzielone na cztery etapy. W związku z tym zmieniona zostanie organizacja ruchu na skrzyżowaniu al. Solidarności – Krasińskiego – Szujskiego – Klikowska – Chopina.

W trakcie prowadzenia prac nie będzie możliwości wykonania manewru skrętu w lewo na skrzyżowaniu (z al. Solidarności w Krasińskiego i z Szujskiego w Klikowską). Wyjątek stanowią autobusy komunikacji miejskiej. Wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna oraz nie będzie możliwości skorzystania z przejścia dla pieszych przez ul. Szujskiego. Podczas wykonywania prac po stronie północnej (etap trzeci, następnie czwarty) zamknięty dla ruchu zostanie wlot ul. Klikowskiej (za wyjątkiem autobusów MPK). Wykonawca deklaruje, że roboty wykona w czasie pięciu-sześciu tygodni.

Kolejnym etapem robót będzie remont nawierzchni ul. Krasińskiego prowadzony przy połówkowym zamknięciu drogi i ograniczeniu możliwości parkowania.

W związku ze zmianą organizacją ruchu kierowcy oraz piesi są proszeni o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na wprowadzone oznakowanie.

Źródło fot: UMT

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821