Podział punktów na stadionie w Mościcach
access_time 2022-04-24 00:04:00
W dwudziestej piątej kolejce spotkań o mistrzostwo III ligi piłki nożnej mężczyzn, występująca w grupie czwartej drużyna ZKS Unia Tarnów podejmowała przed własną publicznością ekipę Sokoła Sieniawa. W pierwszej rundzie gospodarze ulegli piłkarzom z Sieniawy 0:1.

Sobotnie spotkanie było bardzo wyrównane. W dziesiątej minucie dogodną sytuację strzelecką wykorzystał Paweł Oziębło i ekipa Sokoła objęła prowadzenie 0:1. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się umieścić piłki w bramce rywala i ta część spotkania zakończyła się prowadzeniem gości 0:1.

W drugiej połowie gospodarze byli bardziej aktywni próbując za wszelką cenę doprowadzić do remisu, goście natomiast skupili się na defensywie starając się utrzymać prowadzenie. Ambitna walka gospodarzy do ostatnich minut przyniosła efekt w postaci bramki zdobytej przez Wiktora Matyjewicza w doliczonym czasie gry. Ostatecznie piłkarze ZKS Unia Tarnów zremisowali 1:1 z drużyną Sokoła Sieniawa.

ZKS Unia Tarnów – TEXOM Sokół Sieniawa 1:1 (0:1)

Unia: Zając, Matyjewicz, Kajpust, Sierczyński, Łazarz, Orlik, Jacak, Węgrzyn, Nytko, Kieroński, Wardzała

Rezerwowi: Kieliszek, Dubas, Adamski, Biś, Putin, Biały, Mida