Park Wodny w Tarnowie nie zostanie otwarty w sobotę. TOSiR podaje nową datę
access_time 2022-06-23 13:02:00
Park Wodny nie zostanie otwarty w sobotę 25 czerwca, jak wcześniej zapowiadano, tylko w czwartek 30 czerwca. Zmianę terminu otwarcia TOSiR tłumaczy zwiększeniem zakresu prac przy remoncie natrysków oraz utrudnieniami w dostępie do materiałów budowlanych.

Przypomnijmy, że względu na przerwę technologiczną i związane z nią prace naprawcze, Park Wodny przy ul. Piłsudskiego w Tarnowie pozostaje nieczynny od 6 czerwca. Kryty basen miał zostać udostępniony pływakom w najbliższą sobotę, 25 czerwca, jednak otwarcie obiektu przesunięto na późniejszy termin. Jak informuje Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, z pływalni będzie można korzystać dopiero w czwartek, 30 czerwca.

"Zmiana terminu otwarcia spowodowana jest zwiększeniem zakresu prac na obiekcie, związanych z remontem natrysków oraz trudną dostępnością niektórych materiałów budowlanych. Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy" - przekazał w komunikacie TOSiR.

TOSiR jednocześnie zaprasza do korzystania z usług z basenu krytego w Miejskim Domu Sportu przy ul. Traugutta 5a, który jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 6 do 22 (ostanie wejście o godzinie 21 ), a w soboty, niedziele, święta i ferie zimowe oraz w lipcu i sierpniu od 8 do 22 (ostanie wejście o godzinie 21). Z kolei basen letni pod Górą św. Marcina będzie czynny od 24 czerwca w każdy pogodny dzień od godziny 10 do 19.

ac / fot. archiwum

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821