Konkurs! Wygraj wejściówki do Xtreme Kids
access_time 2022-07-22 23:52:00
Zrób swojemu dziecku niespodziankę i zabierz je do Xtreme Kids. To wyjątkowa przestrzeń, która łączy ruch, zdrowie i zabawę. Wspólnie z siecią Xtreme Fitness Gyms przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać darmowe wejściówki.

Mamy do rozdania 5 pojedynczych, godzinnych wejściówek do Xtreme Kids przy ul. Błonie 2 w Tarnowie. Aby zdobyć jedną z nich wystarczy wziąć udział w konkursie na naszym profilu facebookowym - kliknij tutaj. Znajduje się tam post z pytaniem, na które trzeba odpowiedzieć w komentarzu. Konkurs trwa do 28 lipca, do godz. 8.

Xtreme Kids to przestrzeń dla dzieci w wieku do 14 lat, która ma na celu promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Na ok. 700 metrach kw. znajduje się 6 niezwykłych stref: XNinja, XFitness, XGym, XBaby, XParty i XCoffee.W strefie XNinja doskonale odnajdą się dzieciaki powyżej 120 cm wzrostu. Pokonanie toru przeszkód będzie stanowić świetną frajdę, a przy okazji przyczyni się m.in. do rozwoju koordynacji. Z kolei w strefie XFitness odbywają się zajęcia fitness dostosowane do potrzeb młodych uczestników. Nie lada gratką dla młodych sportowców jest strefa XGym z urządzeniami włoskiego producenta Panatta: bieżnia, rowerek i kilka maszyn treningowych dla najmłodszych, oczywiście dostosowanymi do wieku, możliwości i rozwoju fizycznego poszczególnych użytkowników. Rodzice mogą być spokojni - każde urządzenie jest bezpieczne, certyfikowane i uniemożliwia przesadne obciążenie dziecka, nad którym będą też czuwać profesjonaliści. Dzieciom do 6. roku życia z pewnością do gustu przypadnie strefa XBaby z atrakcjami adekwatnymi do wieku. Co w tym czasie będą porabiać rodzice? Mogą ćwiczyć w znajdującym się w tym samym budynku klubie Xtreme Fitness Gyms albo po prostu obserwować swoją pociechę w strefie XCoffee.

ac / fot. archiwum Xtreme Kids

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821