Monster Truck Show. Widowiskowe pokazy z udziałem kaskaderów w najbliższy weekend w Tarnowie. Rozdajemy wejściówki!
access_time 2022-08-22 12:22:00
Przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce samochodu, kontrolowane wypadki, ogromne monster trucki, jedyny w Polsce autorobot, pirotechnika i muzyka – tak zapowiada się Monster Truck Show, w którym będzie można uczestniczyć w najbliższy weekend (27-28 sierpnia) w Tarnowie.

Monster Truck Show, czyli efektowne pokazy kaskaderskie odbędą się już w najbliższy weekend (sobota i niedziela, 27 i 28 sierpnia) o godz. 19 na placu starej "kapłanówki" przy al. MB Fatimskiej w Tarnowie. Na uczestników imprezy czekać będzie wiele efektownych i mrożących krew w żyłach popisów w wykonaniu światowej klasy kaskaderów. - Zapewniamy zmagania na najwyższym poziomie połączone z ekstremalnym widowiskiem - zapowiada Piotr Iwaniukowicz z Extreme Cascaders Team.

W programie wydarzenia m.in. pokazy driftu, kontrolowane wypadki, przejazdy przez ścianę ognia z człowiekiem na masce samochodu, przebijanie głową płonącej ściany przez kaskadera znajdującego się na masce bmw, jazda na bocznych kołach samochodem i quadem, demolka w wykonaniu ogromnego monster trucka wyposażonego w pokaźną V8, a także niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki - dragstera oraz autorobota. 

- Jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn, to z tego błędu wyprowadzi go Rajmund, biorąc z publiczności odważne kobiety na przejażdżkę samochodem na dwóch kołach. Natomiast wychodząc naprzeciw naszym najmłodszym fanom, na zakończenie pokazu będą mogli zupełnie za free przejechać się jednym z naszych potężnych monster trucków - dodaje Piotr Iwaniukowicz.

Bilety do nabycia w kasach Monster Truck Show, bezpośrednio przed wydarzeniem.

Ceny biletów:

dzieci do 3 lat wstęp gratis
Od 3 do 10 lat - 30 zł
Od 10 do 17 lat - 40 zł
Dorośli - 50 zł

Dla naszych czytelników mamy bezpłatne wejściówki - dwie dwuosobowe i jedną jednoosobową. Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem konkursowym na naszym fanpage'u. Macie czas do czwartku, 25 sierpnia, do godz. 12.

ac / fot. materiały organizatora

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821