Interaktywne widowisko "Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki" wkrótce w Tarnowie
access_time 2022-09-08 09:43:00
Chcecie zajrzeć w przyszłość? Jesteście gotowi przemierzyć wszechświat? Jeśli tak, to widowisko „Robotrons. Niepokonani Anioły Galaktyki” jest właśnie dla was. Interaktywne show dla całej rodziny będzie można zobaczyć 25 października w hali sportowo-widowiskowej Pałacu Młodzieży.

Na widzów czeka fascynująca podróż po galaktyce promem kosmicznym, którego kapitanem jest Alkiona, a jej asystentem android Willy. "Tylko u nas sala widowni zamienia się w kabinę statku kosmicznego, a granica pomiędzy rzeczywistością a fantazją kompletnie się zaciera! Opowiemy Wam o Układzie Słonecznym, pokażemy z czego składa się nasz Wszechświat, a publiczność wraz z głównymi bohaterami będzie napotykać i rozwiązywać kosmiczne wyzwania! Dodatkowo, każdy młody podróżnik będzie mógł pobrać i zainstalować na swoim telefonie specjalną aplikację, dzięki której weźmie udział w interaktywnej grze" - zachęcają organizatorzy.

"Robotrons. Niepokonani Aniołowie Galaktyki" to:

  • 2,5 metrowi stalowi giganci, zdumiewający pod względem wielkości i detali
  • interaktywna i edukacyjna koncepcja programu
  • projekcja video, wirtualne postaci
  • błyskotliwi i charyzmatyczni komiczni antybohaterowie
  • pokaz laserowy i świetlny
  • znakomita tematyczna muzyka i efekty dźwiękowe
  • rozbudowane i interaktywne dekoracje imitujące kabinę statku kosmicznego

Widowisko trwa 60 minut. Więcej informacji na stronie: https://pankoncert.pl/robotrons/

W Tarnowie "Robotrons. Niepokonani Aniołowie Galaktyki" będzie można obejrzeć 25 października o godz. 18 w hali sportowo-widowiskowej Pałacu Młodzieży. Bilety na wydarzenie dostępne są tutaj.

Uwaga! Dla naszych czytelników mamy miłą niespodziankę. Wkrótce ogłosimy konkurs, a w nim do wygrania zaproszenia na "Robotrons".

fot. materiały organizatora

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821