"Daj ciuch w ruch". Akcja bezpłatnej wymiany ubrań w Gemini Park Tarnów
access_time 2022-10-09 14:10:00
Brak wolnego miejsca w szafie? Zbyt dużo ubrań, których od dawna nie nosisz i wiesz, że już nigdy nie założysz? Z pomocą przychodzi Gemini Park Tarnów. Już 15 października centrum handlowe zaprasza na wymianę ubrań, dzięki której będzie można odkryć nowe kreatywne stylizacje, a także oddać rzeczy z których już nie korzystamy, w zamian zyskując inne. To jednak nie wszystko. Na klientów Gemini Park czekają także karty podarunkowe i eko torby za zakupy, spotkanie ze stylistką, vintage store oraz zbiórka na rzecz Fundacji PSONI.

Sobotnia akcja jest doskonałą okazją do tego, aby dać rzeczom drugie życie. Zamiast trzymać w szafie od dawna nienoszone ubrania, można je wymienić, odświeżając przy tym swoją garderobę i nie wydając na ten cel ani grosza.

Oprócz ubraniowego swap’u, Gemini Park przygotowało również wydarzenia dodatkowe:
•    W dniach 14-15 października zrób zakupy na kwotę 250 zł (maksymalnie na 2 paragonach), zachowaj dowód zakupu, zgłoś się na stoisko w strefie restauracyjnej w godz. 10:00-18:00 i odbierz kartę podarunkową Gemini o wartości 30 zł lub eko torbę zrobioną z banerów reklamowych Gemini Park Tarnów. Czeka aż 200 kart podarunkowych!
•    Sobotnie (15.10) spotkanie ze stylistką @makilook_, czyli Kingą Filipiak, która doradzi w temacie fasonów, kolorów, trendów i dodatków idealnych dla Ciebie,
•    Sklep Cukier Puder Vintage Store, w którym w sobotę (15.10) znajdziecie modne, wintydżowe ubrania i dodatki.

Jak będzie wyglądać wymiana ubrań?
•    Wydarzenie odbywa się w sobotę 15 października, w godzinach 10:00-18:00, w strefie restauracyjnej Gemini Park.
•    Warunkiem udziału jest zabranie ze sobą kilku sztuk odzieży, które zalegają w szafie, a które mogą znaleźć nową zachwyconą właścicielkę. Ważne jest, aby rzeczy były czyste i w dobrym stanie.
•    Przynosząc 10 sztuk ubrań, w nagrodę otrzyma się dodatkowo wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju zakupową torbę upcyklingową, wykonaną z banerów reklamowych Gemini Park.
•    Następnie ubrania trafią na wieszaki w celu ich prezentacji. Wymiana rzeczy odbywa się na zasadzie 1 do 1, czyli wymieniasz 1 swoją rzecz na 1 rzecz, która wpadnie Ci w oko.
•    Udział w wydarzeniu jest możliwy również bez przynoszenia rzeczy na wymianę – warunkiem koniecznym będzie wtedy wrzucenie do puszki symbolicznego datku na rzecz tarnowskiej Fundacji PSONI.
•    Osoby chętne do wzięcia udziału w wymianie ubrań, proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia poprzez prywatną wiadomość na Facebook’u lub Instagramie Gemini Park, albo w formularzu zgłoszeniowym: https://bit.ly/GeminiDajCiuchWRuch.

Ubrania, które nie znajdą nowego właściciela będzie można zabrać ze sobą lub przekazać na rzecz potrzebujących.

Inf. pras. / fot. Pexels

Co robisz z ubraniami, których już nie nosisz?

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821