Koncert „Piosenki to...?", czyli Osiecka, Młynarski i Przybora w interpretacji mistrzów piosenki aktorskiej
access_time 2022-10-24 14:25:00
W najbliższy piątek o godz. 19 Centrum Sztuki Mościce zaprasza na wyjątkowy koncert „Piosenki to...?". Podczas wieczoru zabrzmią najpiękniejsze piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przybory w wykonaniu najlepszych wykonawców piosenki aktorskiej. Na mościckiej scenie wystąpią: Hanna Śleszyńska, Zbigniew Zamachowski, Marcin Januszkiewicz oraz Piotr Zubek. Koncert poprowadzi Andrzej Poniedzielski.

- Ten koncert jest artystycznym spotkaniem moich duchowych nauczycieli z moimi uczniami - mówił odpowiedzialny za cały projekt Andrzej Strzelecki. Po śmierci artysty w roli konferansjera zastąpi go Andrzej Poniedzielski.

Młode pokolenie aktorów reprezentować będzie Marcin Januszkiewicz i Piotr Zubek. Swoje wyjątkowe interpretacje wykonają również Hanna Śleszyńska i Zbigniew Zamachowski. Całość poprowadzi Andrzej Poniedzielski.

Koncert odbędzie się już w najbliższy piątek, 28 października, o godz. 19 w Centrum Sztuki Mościce i potrwa 2 godziny (bez przerwy). Bilety w cenie 90 zł (normalny), 80 zł (ulgowy), 70 zł (pufy) do nabycia online i w kasie CSM. Dla zainteresowanych mamy jedno dwuosobowe zaproszenie. Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem konkursowym na naszym fanpage'u. Macie czas do dziś (25 października), do północy.

fot. materiały organizatora

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821