Są jeszcze ostatnie bilety na "Rockowe O!płateczki" Wojtka Klicha
access_time 2022-12-19 15:00:00
Zostały już ostatnie bilety na "Rockowe O!płateczki" Wojtka Klicha. Kultowy wigilijny koncert, który w Tarnowie odbywa się już od ćwierćwiecza, tym razem zaplanowany został w nowym miejscu i o nowej porze. Kolędy i pastorałki w nietypowych blues-rockowych aranżacjach zabrzmią w Lustrzanej Piwnicy 24 grudnia o godzinie 21.30.

- Zapoczątkujemy nowy zwyczaj. Przez 25 lat w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury graliśmy późno w nocy, po pasterce, o godzinie 1.30, a teraz po ćwierć wieku grania koncert odbędzie się o godzinie 21.30 w Lustrzanej Piwnicy. Oczywiście wcześniej zrobiłem wywiad środowiskowo-muzyczny i wszyscy temu pomysłowi przyklasnęli - mówi Wojtek Klich.

Muzyk i zaproszeni przez niego goście (m.in. Magdalena Stalmach, Jerzy Drobot, Oskar Hudyka, Kuba Wach, Arkadiusz Boryczka), zaprezentują znane i mniej znane kolędy i pastorałki w akustycznych, niejednokrotnie nowych i nietypowych aranżacjach.

- Zamiast kolejny raz oglądać "Kevina samego w domu", można przyjść i w wyjątkowym klimacie nastroić się do nadchodzącego Bożego Narodzenia - zachęca Wojtek.

Bilety na koncert do nabycia tutaj.

ac / fot. archiwum

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821