Poszukiwany sprawca potrącenia. Apel Policji
access_time 2023-01-31 10:06:00
Powracając z zabawy studniówkowej 21-latek został potrącony przez kierowcę samochodu, który odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając mężczyźnie pomocy.

Tragicznie dla 21-letniego mieszkańca gminy Żabno zakończyła się studniówkowa impreza. Mężczyzna, który gościł na zabawie tegorocznych maturzystów w miejscowości Otfinów, został potrącony w drodze powrotnej do domu. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci wydziału ruchu drogowego tarnowskiej komendy miejskiej do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem, w rejonie posesji numer 218, około godziny 5.12.

W idącego drogą wojewódzką 973, w kierunku miejscowości Żelichów 21-latka wjechał jadący w stronę centrum Otfinowa samochód. Po potrąceniu kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając rannemu pieszemu pomocy.

Zrobiły to dopiero przejeżdżające tamtędy osoby. To one pomogły poszkodowanemu i wezwały służby ratunkowe, za co bardzo dziękujemy? Ranny doznał urazu stawu biodrowego, skokowego oraz urazu głowy.

Nad ustaleniem tożsamości kierowcy, który potrącił 21-latka pracują obecnie śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, którzy proszą o pomoc.

Jeśli byłeś świadkiem wypadku w albo posiadasz jakiekolwiek informacje na jego temat - samochodu biorącego w nim udział oraz kierowcy – koniecznie daj znać. Na Twój telefon czekamy pod całodobowym numerem telefonu dyżurnego KMP w Tarnowie ☎️47 831 29 00 lub telefonem Zespołu ds. Przestępczości w Ruchu Komunikacyjnym KMP w Tarnowie ☎️47 831 13 80.

źródło: KMP w Tarnowie

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821