Miłośnicy komedii, kabaretów i stand-upów będą zadowoleni. Centrum Sztuki Mościce startuje z nowym festiwalem
access_time 2023-02-06 11:45:00
Cztery wydarzenia zaplanowano w ramach "FunFest - Festiwalu Humoru" w Centrum Sztuki Mościce. Impreza rozpocznie się w sobotę 11 marca.

W ramach festiwalu FunFest odbędą się cztery wydarzenia - recital kabaretowy Artura Andrusa z zespołem (11.03), spektakl komediowy "Prezent urodzinowy" Teatru Capitol (12.03), stand-up Adama Van Bendlera "Zło konieczne" (18.03) oraz stand-up Cezarego Pazury połączony z projekcją komedii "Kiler" (24.03).

- Program festiwalu został ułożony zarówno dla młodzieży, jak i starszych odbiorców, dla miłośników ponadczasowych polskich komedii i osób, które cenią dobrą grę aktorską oraz doceniają błyskotliwe monologi - zapewniają organizatorzy.

Bilety na poszczególne wydarzenia dostępne są online i w kasie CSM. Poniżej pełny program festiwalu.

 

FunFest - Festiwal Humoru
11- 24 marca

  • 11 marca 2023, godz. 18 - Artur Andrus z zespołem. Recital kabaretowy

Bilety: 90 zł (normalny), 70 zł (ulgowy, pufy)

Podczas recitalu Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej.

Pojawią się także te pochodzące z ostatniego albumu pt. „Sokratesa 18”. O podróżach – dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie.

Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać.

Arturowi Andrusowi towarzyszyć będą muzycy:

Wojciech Stec- fortepian, gitara
Łukasz Borowiecki - kontrabas, akordeon
Łukasz Poprawski - saksofony, klarnet
Paweł Żejmo - perkusja

 

  • 12 marca 2023, godz. 18  - „Prezent urodzinowy” - spektakl Teatru Capitol

Bilety: 130 zł (normalny), 110 zł (ulgowy i miejsca boczne), 100 zł (pufy)

Zabawna farsa w reżyserii Jerzego Bończaka. Akcja spektaklu toczy się w londyńskim hotelu, w dwóch apartamentach, pomiędzy którymi znajdują się drzwi, umożliwiające swobodne przechodzenie z jednego pomieszczenia do drugiego. Obsada: Radosław  Pazura, Katarzyna Pakosińska, Dominika Kryszczyńska, Waldemar Obłoza, Stefan Pawłowski Czas trwania: 120 minut

 

  • 18 marca 2023, godz. 19:00 - Adam Van Bendler - stand-up "Zło konieczne"

Bilety: 70 zł (normalny), 60 zł (ulgowy, pufy)

Najnowszy program Adama Van Bandlera “Zło konieczne” opowiada między innymi o trudach odnalezienia się w dzisiejszej kulturze pieniądza, władzy i manipulacji, która rządzi mediami. Czym tym razem zaskoczy Adam podczas występu na żywo? Beatbox? Iluzja? Energetyzowanie wody? Pokaz garnków? Jedno jest pewne, mądrość, jakość, klasa i styl - z tym będzie ciężko. Ale na pewno będzie śmiesznie do bólu.

 

  • 24 marca 2023, godz. 18:00 - Cezary Pazura - stand-up i film "Kiler"

Bilety: 60 zł (normalny), 50 zł (ulgowy, pufy)

Program wieczoru:

godz. 18:00 - stand-up Cezary Pazura
ok. godz. 20:00 - projekcja filmu "Kiler"
Stand-up jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów, a także cenionego komika Cezarego Pazury

W najnowszym programie Cezary Pazura porusza przede wszystkim wątek stosunków damsko-męskich. Wszystko oczywiście w krzywym zwierciadle. Cześć kabaretu poświęcona jest także najnowszym trendom w żywieniu, modzie na bezglutenowe posiłki i byciu fit. Artysta w sposób humorystyczny i wręcz przerysowany przedstawia współczesne, czasami aspołeczne zachowania ludzi i otaczającego nas świata. To co czeka wszystkich fanów to „creme de la creme” 30-letniej obecności Cezarego Pazury na polskiej scenie kabaretowej.

ac / fot. materiały prasowe

Co śmieszy Cię najbardziej?

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821