Poznaj olbrzymy oceanów. Wyjątkowa wystawa w Gemini Park Tarnów
access_time 2023-02-07 00:03:00
W centrum handlowym Gemini Park Tarnów dostępna jest efektowna interaktywna wystawa „Olbrzymy oceanów". To zbiór eksponatów będących wiernymi kopiami największych stworzeń żyjących w głębinach mórz i oceanów. Ekspozycja czynna będzie do soboty 4 marca. Wstęp wolny.

Interaktywna wystawa „Olbrzymy oceanów” to okazja do obejrzenia zbioru rekonstrukcji ryb i ssaków, żyjących w morzach i oceanach. Na terenie pasażu centrum handlowego znaleźć można aż 12 przedstawicieli podwodnego świata zwierząt, w tym między innymi: majestatycznego płetwala błękitnego, kaszalota spermacetowego, kałamarnicę olbrzymią, orkę oceaniczną, czy żarłacza białego.

To jednak nie wszystko. Oprócz gigantycznych eksponatów, na zwiedzających czeka również: specjalna strefa VR (czynna w godz. 10-19), dzięki której można poczuć bliskość podwodnego świata, ściana dźwiękowa z odgłosami morskich olbrzymów, a także gablota z trofeami nurków, przedstawiająca kolekcję szczęk i zębów.

- Zapraszamy do Gemini Park, tym bardziej że prezentowane eksponaty odzwierciedlają cechy największych okazów danego gatunku, które z pewnością warto uwiecznić na zdjęciach - zachęcają organizatorzy.

Poszczególne eksponaty dostępne są w rożnych miejscach pasażu Gemini Park Tarnów - od poniedziałku do soboty, w godzinach otwarcia centrum handlowego, czyli od 9 do 21. Wystawa czynna będzie do 4 marca.

ac / fot. materiały prasowe

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821