Niezły cyrk w Tarnowie! W weekend do miasta przyjedzie Cyrk Safari z nowym, jubileuszowym show
access_time 2023-03-09 10:16:00
18 i 19 marca do Tarnowa przyjeżdża Cyrk Safari z jubileuszowym programem. Pokazy odbędą się bez udziału zwierząt, ale z międzynarodowymi artystami z wielu zakątków świata - nawet z Kenii.

W nowym widowisku zatytułowanym ,,30 lat z Wami!" zaprezentują się ulubieńcy publiczności w odświeżonych cyrkowych produkcjach, ale nie zabraknie też zupełnie nowych numerów.

- Pod cyrkowym szapitem zobaczycie akrobacje na szarfach i linie pionowej, nasi brawurowi kaskaderzy zaprezentują zabawną groteskę akrobatyczną i szalone skoki na batucie (trampolinie), w unikatowych rytmach zobaczycie taniec z obręczami hula-hop i niebezpieczne fire show. Goście specjalni w naszym widowisku to grupa folk-akrobatyczna z gorącej Kenii w ogromnie energicznych numerach. Nie mogłoby zabraknąć komika - o dobry humor zadba Clown Mr.Kuba, a specjalnie dla dzieci pojawią się postacie znane z ulubionych bajek! - zapowiadają organizatorzy.

W Tarnowie Cyrk Safari rozłoży swój ogrzewany namiot na placu przy al. Matki Bożej Fatimskiej. Spektakle odbędą się w dwóch terminach:

18.03 (sobota) - godz. 15.00 i 17.30

19.03 (niedziela) - godz. 13.00 i 15.30

Bilety w cenie już od 30 zł będzie można nabyć w kasie cyrku w dniu przedstawienia.

UWAGA KONKURS!

Mamy dla was dwa dwuosobowe zaproszenia. Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem konkursowym na naszym fanpage'u. Macie czas do piątku (17.03) do godz. 8.

ac/ fot. materiały prasowe

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821