Cezary Pazura na finał Festiwalu Humoru FunFest w CSM
access_time 2023-03-20 12:45:00
Stand-up Cezarego Pazury oraz pokaz filmu "Kiler" zakończą pierwszą edycję Festiwalu Humoru FunFest w Centrum Sztuki Mościce. Finał zaplanowano na najbliższy piątek 24 marca, o godz. 18. Mamy dla was podwójne zaproszenie.

Do tej pory festiwal był okazją do uczestniczenia w recitalu kabaretowym Artura Andrusa, zobaczenia spektaklu "Prezent urodzinowy" Teatru Capitol w reż. Jerzego Bończaka, a także obejrzenia występu Adama Van Bendlera. Finałowe wydarzenie odbędzie się w piątek 24 marca. O godz. 18 na scenie Centrum Sztuki Mościce pojawi się jeden z najbardziej znanych polskich aktorów komediowych, Cezary Pazura. W swoim najnowszym stand-upowym programie komik poruszy m.in. wątki stosunków damsko-męskich i trendów żywieniowych.

- To, co czeka wszystkich fanów to crème de la crème 30-letniej obecności Cezarego Pazury na polskiej scenie kabaretowej - zachęcają organizatorzy.

Bilety w cenie: 60 zł (normalny), 50 zł (ulgowy, pufy) są do nabycia online i w kasie CSM.

Dla chętnych mamy jedno dwuosobowe zaproszenie. Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem konkursowym na naszym fanpage'u. Macie czas do czwartku (23.03), do północy.

ac / fot. materiały prasowe

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821