Uwaga kierowcy! Utrudnienia drogowe. Część ul. Okrężnej wyłączona z ruchu
access_time 2023-04-11 16:38:00
12 kwietnia (środa) z ruchu zostanie wyłączony odcinek ulicy Okrężnej - pomiędzy ulicami Przekątną a Braci Saków. Wyznaczono objazd, który będzie obowiązywał do 30 czerwca. Powodem utrudnień są prace przy przebudowie infrastruktury podziemnej. Wymienione zostaną sieci wodno-kanalizacyjne, gazowe, elektroenergetyczne i teletechniczne.

Dla kierowców wyznaczony zostanie objazd ulicą Przekątną. Dodatkowo, dla zachowania płynności ruchu, czasowa organizacja nadaje pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu ulic Przekątna – Braci Saków pojazdom jadącym od ulicy Lwowskiej do centrum oraz z centrum w kierunku ulicy Lwowskiej. Natomiast pojazdy jadące do miasta, od strony Skrzyszowa, będą musiały zatrzymać się na znaku STOP.

Zgodnie z harmonogramem przedłożonym przez wykonawcę, objazd będzie obowiązywał do 30 czerwca.

Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w obszarze objętym robotami drogowymi i zwracanie uwagę na wprowadzone oznakowanie.

Przebudowa ulic Braci Saków i Okrężnej w Tarnowie rozpoczęła się w połowie lutego bieżącego roku. Całkowity koszt prac to ponad 23 mln zł, z czego około 6 mln zł stanowi dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Inwestycję prowadzi firma Eurovia Polska. Na realizację zadania wykonawca ma półtora roku.

ac / fot. Pixabay

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821