Centrum Sztuki Mościce nieczynne przez ponad miesiąc
access_time 2023-06-07 08:13:00
Centrum Sztuki Mościce i kino Millennium będą zamknięte dla odwiedzających przez ponad miesiąc. W trakcie Igrzysk Europejskich placówka zamieni się w tarnowskie Centrum Mediowe i Strefę VIP.

Centrum Sztuki Mościce wydało komunikat, w którym informuje, że w dniach od 5 czerwca do 13 lipca, instytucja wraz z kinem Millennium będzie zamknięta dla odwiedzających. Powodem są Igrzyska Europejskie. W budynku będzie mieścić się tarnowskie Centrum Mediowe i Strefa VIP. Zostaną tam przygotowane stanowiska pracy, sala konferencyjna oraz strefa relaksu dla dziennikarzy.

Natomiast mieszcząca się w CSM filia nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie nieczynna będzie od soboty, 10 czerwca do niedzieli, 2 lipca.

Przypomnijmy, III Igrzyska Europejskie odbędą się w dniach 21 czerwca - 2 lipca. Gospodarzami imprezy są Małopolska oraz miasto Kraków. Zawody sportowe odbędą się w Krakowie, Tarnowie, Krynicy-Zdroju, Zakopanem, Nowym Targu, Nowym Sączu, Oświęcimie, Myślenicach, Krzeszowicach. Sportowcy będą rywalizować też w innych miastach Polski południowej: Bielsko-Białej, Chorzowie, Wrocławiu i Rzeszowie.

ac / fot. CSM

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821