Cyrk Safari z nowym programem "Bravissimo" w Tarnowie. Przyjedzie na cały weekend
access_time 2024-04-02 10:22:00
Do Tarnowa na trzy dni przyjeżdża Cyrk Safari z nowym programem "Bravissimo". Pokazy odbędą się bez udziału zwierząt, ale z międzynarodowymi artystami z wielu zakątków świata - nawet z Kenii.

Cyrk Safari będzie gościł w Tarnowie przez trzy dni - 5, 6 i 7 kwietnia. Artyści zaprezentują widzom nową produkcję pod nazwą "Bravissimo". Będzie to barwna i zapierająca dech w piersiach fuzja sztuki cyrkowej, którą pokaże międzynarodowy skład cyrkowców z Polski, Hiszpanii, Ukrainy, Francji i Kenii.

- Pod naszym namiotem zobaczycie akrobacje i gimnastykę napowietrzną na szarfach, trapezie oraz kole, ekwilibrystykę na niskiej linie poziomej, wirujące talerze, antypody z parasolami, pokaz baniek mydlanych, iluzję, pole dance i ewolucje na lopingu - kole śmierci. Gośćmi specjalnymi naszego widowiska jest grupa folk-akrobatyczna prosto z Afryki, z gorącej Kenii ze swoimi energicznymi numerami, a o dobry humor zadba Klaun Fantik, pojawią się również postacie znane z bajek - zapowiadają organizatorzy, zapewniając przy tym, że w programie tego widowiska każdy znajdzie coś dla siebie.

W Tarnowie Cyrk Safari rozłoży swój namiot na placu przy al. Matki Bożej Fatimskiej, obok Circle K, obok Gemini Park. Spektakle odbędą się w trzech terminach:

5 kwietnia (piątek) - godz. 17;

6 kwietnia (sobota) - godz. 14 i 16.30;

7 kwietnia (niedziela) - godz. 13 i 15.30.

Bilety będzie można nabyć w dniu przedstawienia w kasie cyrku już od godziny 11. - Mamy dla Państwa również specjalną promocję - z wydrukowanym lub znalezionym na terenie miasta kuponem (ulotką), przypada 10 złotych rabatu na każdy, zakupiony w cyrkowej kasie bilet - informują organizatorzy.

Tymczasem w naszym konkursie możecie wygrać wejściówki na cyrkowe spektakle (jedno czteroosobowe i dwa dwuosobowe), które można wykorzystać w dowolnie wybranym dniu od 5 do 7 kwietnia. Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem konkursowym na naszym facebookowym profilu. Macie czas do środy, 3 kwietnia, do godz. 8. Nie zapomnijcie zaznaczyć iluosobowe zaproszenie was interesuje. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej w wiadomości prywatnej.

ac / fot. Cyrk Safari

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821