Trzy dni z food truckami w Gemini Park Tarnów. Będzie też kino plenerowe
access_time 2024-06-28 09:40:00
Miłośnicy ulicznego jedzenia z pewnością na to czekali. Od piątku do niedzieli (28-30 czerwca) na parkingu przed centrum handlowym Gemini Park Tarnów, stacjonować będą food trucki, a w nich m.in.. burgery, frytki belgijskie, zapiekanki, azjatyckie i meksykańskie smaki, lody tajskie i wiele innych dań i przekąsek z różnych stron świata. To nie wszystko. W sobotę 29 czerwca o godzinie 20.30 rozpocznie się wieczór z kinem plenerowym.

Jeśli uwielbiacie odkrywać nowe smaki, podczas zlotu w Gemini Park Tarnów food trucki serwować będą dania z różnych zakątków globu. Burgery, frytki, tacos, hot-dogi, a może coś słodkiego? Znajdziecie tu wszystko, na co macie ochotę. Organizatorzy zadbają o odpowiednią atmosferę - nie zabraknie dobrej muzyki, która umili Wam spędzony czas, a na najmłodszych czeka specjalna strefa zabaw, w której dzieci będą mogły korzystać z różnorodnych atrakcji, podczas gdy rodzice w tym czasie będą mogli w pełni cieszyć się kulinarnymi przyjemnościami.

Harmonogram Zlotu Food Trucków:

Piątek, 28 czerwca: 16:00-22:00
Sobota, 29 czerwca: 12:00-22:00
Niedziela handlowa, 30 czerwca: 12:00-20:00

Lista Food Trucków:

● Top Dog

● Magic Ice Lody Tajskie

● Azja Truck

● MrGofer

● Sparrow Burger

● El Chapo Truck

● Świnki Trzy

● Kawobus

● Pan Zapiekanka

● Frytka Truck

Wieczór z Kinem Plenerowym w Gemini Park Tarnów

Natomiast w sobotę, 29 czerwca, Gemini Park Tarnów zamieni się w centrum filmowych emocji pod gołym niebem. O godzinie 20.30 rozpocznie się wyjątkowe kino plenerowe, które zapewni doskonałą rozrywkę dla całej rodziny z filmem: „Asterix i Obelix - Imperium Smoka”. Seans odbędzie się na terenie parkingu zewnętrznego, przed centrum handlowym, od strony ulicy Nowodąbrowskiej. Wstęp jest darmowy, a liczba miejsc ograniczona.
 

UWAGA konkurs!

Mamy do rozdania dwa vouchery, z których każdy kieruje do konkretnego food trucka (jeden voucher upoważnia do odbioru zamówienia o wartości 30 zł). Vouchery będą do odebrania na terenie wydarzenia w sobotę, w godz. 12 -18. Zainteresowani? Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem konkursowym na naszym profilu na Facebooku. Macie czas do piątku (28 czerwca), do godz. 15.

ac / fot. archiwum

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821