Najtańszy karnet na mecze z Legią, Cracovią i Wisłą już za 50 zł
access_time 2016-01-27 08:21:00
Rusza sprzedaż karnetów na domowe mecze Termaliki Bruk-Betu w rundzie wiosenne i rundzie finałowej sezonu 2015/2016. Na wiosnę na stadionie Termalica Bruk-Bet zagoszczą największe marki polskiej piłki, z Legią, Cracvią i Wisłą na czele.

Wszystkie mecze Słoni będzie można obejrzeć już za 50 zł (karnet ulgowy) lub 100 zł (karnet normalny). Zakup karnetu to także uniknięcie kolejek do kas w dniu meczu oraz zapewnienie wybranego miejsca na trybunach na wszystkich meczach.

Karnety można nabywać w kasie nr 1 przy stadionie Termalica Bruk-Bet w Niecieczy od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 18:00.

Ceny karnetów na sektory A, B (trybuna odkryta):
karnet normalny - 100 PLN
karnet ulgowy - 50 PLN
Ceny karnetów na sektory E i F (trybuna główna):
karnet normalny - 180 PLN
karnet ulgowy - 120 PLN

Karnety obowiązują na wszystkie mecze Ekstraklasy w rundzie wiosennej (4 mecze, w których Słonie zmierzą się z Cracovią, Legią Warszawa, Wisłą Kraków oraz Koroną Kielce) oraz rundzie finałowej (3 lub 4 mecze w zależności od pozycji w tabeli zajętej po rundzie zasadniczej).

Karnet ulgowy przysługuje uczniom i studentom do 26 roku życia oraz rencistom i emerytom. Wejście na stadion na podstawie karnetu ulgowego wyłącznie po okazaniu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do zniżki.

Każdy zakupiony karnet jest imienny i przypisany do konkretnego miejsca na stadionie (sektor, rząd, miejsce).

Jednocześnie klub informuje, że zgodnie z wymogami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych organizatotor imprezy jest zobowiazany do identyfikacji osób wchodzących na mecz i ma obowiązek przetwarzać takie dane, jak imię i nazwisko oraz numer PESEL, a w razie gdy nie został on nadany – rodzaj, serię i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A