Tak, PKP znów to zrobiły. Nowy termin zakończenia remontów to...
access_time 2016-02-02 08:00:00
Jeszcze co najmniej 14 miesięcy poczekamy na koniec utrudnień związanych z remontami kolejowymi w Tarnowie. Nowy termin ich zakończenia - zdaniem kolejarzy - to kwiecień 2017 roku... W tym czasie czeka nas jeszcze bardzo dużo utrudnień drogowych. Co na to miasto? Jak zwykle - bezradnie rozkłada ręce i obiecuje minimalizować skutki przedłużających się prac.

Jak dowiedziało się Radio Kraków, do kwietnia 2017 roku potrwają bardzo uciążliwe remonty - wiaduktu nad ul. Krakowską, tego na ul. Gumniskiej oraz budowa nowego wiaduktu i przejazdu pod nim na alei Tarnowskich. Pocieszające jest to, że za niespełna pół roku ma zostać otwarty przejazd pod wiaduktem na ulicy Tuchowskiej.

Kilka dni temu informowaliśmy o kolejnych zmianach pod wiaduktem na Krakowskiej, Jak podaje Radio Kraków w kwietniu 2016 roku ma powstać bypass obok o przejazdu kolejowego na alei Tarnowskich. Tam, wg planów docelowo powstać ma wiadukt kolejowy oraz tunel pod torami  dla samochodów. Dobra wiadomość jest taka, że za dwa miesiące zakończą się prace pod wiaduktami na Tuchowskiej.

Także w kwietniu ruszą zaplanowane na rok prace na ulicy Gumniskiej. Wcześniej - w połowie tego roku ma zostać oddany nowy wiadukt na Zbylitowskiej.

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A