Sportowo, piknikowo i rodzinnie, czyli Zielona Wierzchosławicka Dycha
access_time 2016-09-11 12:30:00
Około stu osób stawiło się na starcie sobotnich zawodów w lasach wierzchosławickich. Uczestnikom kibicowały rodziny i znajomi, a najmocniej dzieci, dla których przygotowano wiele atrakcji.

Już po raz drugi członkowie Inicjatyw Społecznych Wierzchosławice zorganizowali zawody w ramach Zielonej Wierzchosławickiej Dychy. Sportowcy zmagali się nie tylko z pięciokilometrową trasą marszu nordic walking i dziesięciokilometrową trasą biegu, ale również z upałem. Trochę wytchnienia dawały odcinki wiodące w cieniu drzew. Aura mocno dała się we znaki niektórym uczestnikom. 

Pierwszy na mecie marszu stawił się Robert Kuczyński z Tarnowa, drugie miejsce zajął Hubert Muniga z Bogumiłowic, a na trzeciej pozycji znalazła się Beata Chmiel z Bielczy. W biegu miejsca na podium w klasyfikacji generalnej zajęli: Paweł Molczyk z Niwki, Łukasz Nowak ze Skrzyszowa oraz Michał Gaca z Pojawia. 
Oficjalne wyniki zawierające również klasyfikacje wiekowe zostaną opublikowane na stronie pomiar-czasu.pl

Wszyscy zawodnicy mogli skorzystać z usług obecnych na imprezie fizjoterapeutów. Centrum "Geronimo" z Tarnowa wspierało uczestników dobrymi radami oraz profesjonalnymi zabiegami.

Rywalizacji sportowej towarzyszyło mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Dzieci mogły skorzystać z przejażdżek konnych, dmuchanej zjeżdżalni, czy pobawić się w autobusie Rajtek. Zorganizowano także kiermasz ciast, z których dochód wykorzystany zostanie na potrzeby lokalnej sekcji judo. Strażacy dla wszystkich uczestników przygotowali gorące danie. Po zawodach odbyła się loteria, w której uczestnicy imprezy wylosowali wiele ciekawych nagród.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Informacje o zbliżających się imprezach biegowych można śledzić w KALENDARZU SPORTOWYM tarnow.net.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A