Wroc do strony głównej Tarnów - Tarnow.net.pl
Piotr BAŁTROCZYK oraz Kabaret PARANIENORMALNI – już pierwszego grudnia w Kinie Marzenie!!Rozwiązanie konkursu!!
Dodano: 2007-11-30

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza 1 grudnia 2007 na ostatni już wieczór kabaretowy w tym roku, podczas którego publiczność rozbawiać będą: Kabaret PARANIENORMALNI oraz PIOTR BAŁTROCZYK. Impreza odbędzie się w sali Kina Marzenie, poczatek o 20.00. Konkurs rozstrzygnięty!

Kabaret PARANIENORMALNI tworzą Igor, Robert, Rafał, a powstał w 2004 roku w Jeleniej Górze, z woli niebios i determinacji Igora, który jest kopalnią pomysłów. Robert uważany jest za najlepszy głos w kabarecie, a Rafał jest cenzorem i reżyserem skeczów. PARANIENORMALNI nie uprawiają satyry politycznej, natomiast bacznie obserwują faunę i florę, zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury. Na swoim koncie mają występy na największych przeglądach, konkursach, festiwalach kabaretowych i jak sami twierdzą: „Tam jesteśmy królami drugiego miejsca”.
PIOTR BAŁTROCZYK - dziennikarz, poeta, jak sam o sobie mówi – „prosty” prezenter radiowy. Pierwsza autorska audycja „Radio dla potłuczonych” przyniosła mu dużą popularność. Studiował w Warszawie na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Po powrocie do Olsztyna wykładał historię filozofii na ART. Dwukrotnie był konferansjerem na festiwalu piosenki w Opolu, a także na festiwalach FAMA, PAKA, OPPA. Jest laureatem nagrody im. A. Waligórskiego, przyznawanej przez kabaret Elita. Jego credo życiowe: "Można się z koniem kopać, ale przyjemność żadna". Od 2006 w telewizji Polsat prowadzi program kabaretowy „Piotr Bałtroczyk przedstawia”.

W Tarnowie przedstawi swój najnowszy program pt.: "Histeryjki, czyli w 80 minut dookoła Polski".

Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) do nabycia w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5 i w kasie Kina Marzenie - ul. Staszica 4 - 35 zł (w dniu imprezy) do nabycia w kasie kina.KONKURS!!

Dwuosobowe zaproszenie otrzymuje:
-Kazimierz Truchan

Zaproszenie będzie do odebrania w Kinie Marzenie przed imprezą. Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie!


 
Galeria (2 fotografii)
DYSKUSJA MODEROWANA
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twój komentarz pojawi się na stronie po zaakceptowaniu go przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowany żaden komentarz zawierający wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Komentarze ( 5 )
ate:
hej, a gdzie konkurs???
19:48, środa, 21 lis. 2007
forma:
bałtorczyk hałturzy i tyle w temacie zmień se gacie albo powiedz tacie bo ojciec bałtorczyka klaszcze u rubika a jego stara miesza bigos lokciami
21:42, środa, 28 lis. 2007
to ja :
zamiast 25.zl ,to ja wole za 4.35 zl w dniu imprezy.haha
22:07, środa, 28 lis. 2007
JB:
Mariolka - jesteś BOSKA!!!
20:56, czwartek, 29 lis. 2007
karola:
Mariolka poprostu jesteś fajna
14:15, wtorek, 25 lis. 2008


Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą redakcji.
Kontakt z redakcją | Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^

0.0311