Wroc do strony głównej Tarnów - Tarnow.net.pl
Kabaret Moralnego Niepokoju - 7 kwietnia
Dodano: 2014-03-17

W poniedziałek, 7 kwietnia o godz. 20:30 w Centrum Sztuki Mościce wystąpi "Kabaret Moralnego Niepokoju" z prawie dwugodzinnym programem premierowym pt. "POGODA NA SUMA".

Data: Poniedziałek, 7 kwietnia o godz. 20:30
Miejsce: Centrum Sztuki Mościce
Cena biletu: Bilety: 60 zł oraz 70 zł

Program składa się z najnowszych, nieprezentowanych jeszcze w telewizji utworów. Przeżyjemy min próbę generalną spektaklu podczas której aktorzy zmęczeni występami w reklamach na potęgę mylą kwestie, przyjrzymy się Polsce oczami powracającego do kraju kibica Euro 2012 i zwiedzimy mieszkanie nuworysza z nim w roli przewodnika. Całość uzupełnią doskonałe jak zawsze piosenki starannie zaaranżowane przez Orkiestrę Moralnego Niepokoju. Na koniec nie zabraknie bisów - a tam największe przeboje.

Indywidualnie bilety można nabyć w Centrum Sztuki Mościce przy ul. Traugutta 1 w Tarnowie lub na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl. Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod numerem tel: (41)361-80-47. Bilety wraz z fakturą są dostarczne na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. Ilość miejsc ograniczona.

Organizatorem imprezy jest Agencja Artystyczna"Joanna" www.ajoanna.com


 
Galeria (1 fotografii)
DYSKUSJA MODEROWANA
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twój komentarz pojawi się na stronie po zaakceptowaniu go przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowany żaden komentarz zawierający wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Komentarze ( 0 )


Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą redakcji.
Kontakt z redakcją | Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^

0.0196